Workshopy

Workshopov sa môže zúčastniť len držiteľ vstupenky. Každý z workshopov sa orientuje na špecifický programovací jazyk či úroveň tvojich zručností. Dbáme na to aby sme pre teba našli najvhodnejšie workshopy, preto spúšťame registráciu už 18. februára 2024. Na email, ktorý si nám nechal/a pri kúpe vstupenky, ti pošleme email s unikátnym linkom a presným (a jednoduchým) postupom, čo máš robiť.

Pozri si workshopy

Two Heads Chat

Krátky rozhovor jeden na jedného. To je v skratke formát Two Heads Chat. Ak sa naň zaregistruješ, budeš mať jedinečnú možnosť pokecať na 10 minút priamo s lídrami či špičkovými manažérmi firiem. O ich kariére, motiváciách, dennej rutine, čomkoľvek, čo ťa zaujíma. Registráciu spúšťame tak isto 18. februára, pretože sa za tým skrýva podobný proces ako pri Workshopoch.

Spoznaj lídrov

Early Heads

Kúp si do 28. januára 2024

Vstupenka pre všetky ranné vtáčatá za najvýhodnejšiu cenu. Ušetríš a všetky info dostaneš ako prvý. Navyše si budeš môcť najlepšie vybrať pri registrácii na Workshopy a Two Heads Chat s top manažérmi. To sa oplatí!

5 €

Vstupenka vypredaná

Smart Heads

Kúpiš do 1. marca 2024

Buď smart a kúp si posledný lístok, s ktorým sa môžeš registrovať aj na super Workshopy a Two Heads Chat s top manažérmi. Pozor, po tomto termíne sa už nebudeš môcť na tieto aktivity prihlásiť. Nezmeškaj svoju šancu!

7 €

Chcem vstupenku

Late Heads

Kúpiš do 20. marca 2024

Možnosť registrovať sa na Workshopy a Two Heads Chat s top manažérmi si zmeškal. Poď si pozrieť panelové diskusie a prednášky. Spoznaj IT firmy a ich expertov naživo a uži si sprievodný program, skvelú atmosféru aj afterku.

12 €

Chcem vstupenku

Sme Allheads

Chceme, aby mladí ľudia naplno rozvíjali svoje talenty a uplatnili sa vo fachu, ktorý im dáva zmysel. Veríme, že spokojní mladí ľudia budú mať chuť sa zaujímať o svoju krajinu a nebudú odchádzať do zahraničia. Pomôžme spoločne mladým ľuďom k spokojnému životu vytváraním dobrých podmienok na pracovisku. Vráti sa nám to mnohonásobne – firmám aj celej spoločnosti.

Allheads.sk